Prezent dla karnetowiczów

 
2021-01-06

W związku z tym, że powrót kibiców na trybuny na razie pozostaje jedynie w sferze marzeń całego środowiska hokejowego, JKH GKS Jastrzębie postanowił uhonorować te osoby, które zakupiły w biurze klubu na Jastorze karnety na sezon 2020/2021 i w ten sposób finansowo przyczyniły się do osiąganych przez nasz zespół sukcesów. Kibice ci w ramach rekompensaty otrzymają od nas możliwość oglądania całkowicie za darmo transmisji wszystkich domowych meczów JKH GKS Jastrzębie do końca fazy zasadniczej, które będą pokazywane za pośrednictwem portalu polskihokej.tv.

Najbliższa transmisja będzie miała miejsce już w najbliższy piątek, gdy podopieczni Roberta Kalabera zmierzą się u siebie z Comarch Cracovią. Aby skorzystać z możliwości obejrzenia tego pasjonująco zapowiadającego się meczu, należy wejść na stronę https://jastrzebie.polskihokej.tv/, gdzie najpóźniej w dniu rozegrania spotkania zaprezentowany zostanie jednorazowy link do transmisji (podobnie będzie przy okazji następnych meczów). Następnie w polu "Dostęp dla Karnetowiczów" trzeba wpisać dziesięciocyfrowy kod karnetu, który znajduje się obok kodu kreskowego zakupionego w biurze klubu dokumentu. Należy tutaj pamiętać że logowanie do transmisji możliwe jest na 20 min przed transmisją.

Informujemy zarazem, że powyższa akcja dotyczy wyłącznie domowych spotkań JKH GKS Jastrzębie. Nie ukrywamy zarazem, iż liczymy, że jeszcze w tym sezonie uda się choćby w części zapełnić trybuny Jastora.

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ