Nasze Miasto wspiera hokej

 
2021-01-08

Miło nam poinformować, iż JKH GKS Jastrzębie znalazł się wśród klubów, które dostały dotację z Miasta Jastrzębie-Zdrój na wsparcie zadań w zakresie tworzenia warunków sprzyjających rozwojowi sportu w 2021 roku. Nasz klub otrzymał kwotę 584 tys. zł.

Wskazana wyżej kwota została przyznana na podstawie zarządzenia Prezydent Miasta Jastrzębie-Zdrój Anny Hetman, które weszło w życie 8 stycznia. Nasz klub będzie realizował zadanie "Szkolenie i udział seniorów JKH w rozgrywkach ekstraligi hokejowej".

Dziękujemy Miastu Jastrzębie-Zdrój za docenienie roli naszego klubu w życiu sportowym lokalnej społeczności. Cieszymy się, że możemy godnie reprezentować nasze Miasto na arenie krajowej i - jeśli rzeczywistość na to pozwala - międzynarodowej. Przypomnijmy, że w 2020 roku JKH GKS Jastrzębie zdobył Superpuchar Polski i Puchar Wyszehradzki, awansował do półfinału Mistrzostw Polski i finału Pucharu Polski, a także zdobył pozycję lidera hokejowej ekstraligi.

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ