Hokejowa szkoła w Jastrzębiu

 
2021-02-12

Miło nam poinformować, iż za sprawą porozumienia JKH GKS Jastrzębie z Dyrekcją Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego w Jastrzębiu-Zdroju ruszy SMS dla młodych hokeistów! W roku szkolnym 2021/2022 pojawi się I klasa liceum ogólnokształcącego, a ponadto nasz klub czyni starania celem powstania IV klasy szkoły podstawowej o profilu hokej na lodzie.

I klasa liceum ogólnokształcącego obejmie chłopców urodzonych w latach 2006 i 2007 (w przypadku rozpoczęcia przez nich nauki w wieku sześciu lat). Czteroletnie liceum zakończone zostanie egzaminem maturalnym. 

- Uczniowie będą mieli możliwość rozgrywania meczów w dwóch kategoriach wiekowych: młodzika i juniora młodszego. Ponadto w perspektywie jest udział w Karpackiej Młodzieżowej Hokej Lidze oraz w turniejach towarzyskich z udziałem drużyn z Czech - mówi trener Mariusz Bernacki. Dodajmy, że sama deklaracja podjęcia nauki w hokejowym SMS-ie nie wystarczy. - Zawodnicy będą musieli prezentować odpowiedni poziom sportowy, który zostanie zweryfikowany przez trenerów JKH GKS Jastrzębie podczas specjalnych testów. Aby klasa ruszyła, musimy zgromadzić co najmniej 12 uczniów. Pierwsze telefony w tej sprawie już miały miejsce - nie ukrywa szkoleniowiec.

Więcej informacji na temat hokejowego SMS można uzyskać bezpośrednio u trenera Mariusza Bernackiego pod numerem telefonu 605784040.

Dodajmy, że w ramach Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego przy ul. Piastów funkcjonuje internat i stołówka. Placówka ta od lat szkoli siatkarki, które stanowią filary drużyny JKS SMS Jastrzębie. Ponadto w ZSMS Jastrzębie-Zdrój działają lub działały klasy o profilu judo i tenis stołowy.

Oferta:
- 16 godzin zajęć treningowych w tygodniu (zajęcia na lodzie oraz zajęcia ogólnorozwojowe i motoryczne na sali, siłowni),
- udział w rozgrywkach ligowych w kategoriach Młodzik i Junior Młodszy,
- możliwy udział w Karpackiej Młodzieżowej Hokej Lidze,
- udział w meczach towarzyskich i turniejach w pobliskich Czechach.

 

Opłaty:
- internat z pełnym wyżywieniem ok. 850 zł/miesiąc,
- klubowa składka członkowska 50zł/miesiąc.

 

 

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ