Przygotowania do play-off

 
2021-02-20

W piątek poznaliśmy zestawienie par ćwierćfinałowych. Jak wiadomo, przeciwnikiem JKH GKS Jastrzębie w tej fazie rozgrywek będzie Tauron Podhale Nowy Targ, a pierwsze dwa mecze odbędą się na Jastorze w środę i w czwartek o godz. 18:00. Nasz zespół po meczu z Energą Toruń dostał dzień wolnego, po czym od niedzieli rozpoczyna ostatni etap przygotowań do walki o strefę medalową.

O ile po zdobyciu Pucharu Polski, a przed powrotem na ekstraligową taflę podopieczni Roberta Kalabera pracowali w systemie dwufazowym (dwa treningi dziennie na lodzie plus siłownia), o tyle teraz nasz sztab szkoleniowy stawia na jeden trening dziennie na tafli (niedziela, poniedziałek, wtorek) oraz wizyty na siłowni. Podczas meczów z Podhalem zaprocentować ma praca wykonana w minionych kilkunastu dniach.

Warto podkreślić, że sytuacja kadrowa naszego zespołu jest bardzo zadowalająca, bowiem hokeistów JKH GKS Jastrzębie ominęły cięższe urazy i tym samym wszyscy są do dyspozycji trenera Kalabera. W tym zestawieniu są także ci zwykle podstawowi zawodnicy, których zabrakło w pojedynku z Energą.

Przypomnijmy, że po dwóch meczach na Jastorze rywalizacja przeniesie się do Nowego Targu, gdzie zagramy 28 lutego i 1 marca. Jeśli do tego momentu żadna z drużyn nie odniesie czterech zwycięstw, wówczas zmagania wrócą do Jastrzębia-Zdroju. Półfinalistę poznamy najpóźniej 8 marca.

W pozostałych ćwierćfinałowych duetach GKS Tychy zagra z Ciarko STS Sanok, Energa Toruń - z Comarch Cracovią, a GKS Katowice - z Re-Plast Unią Oświęcim.

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ