Zostają z nami do 2023!

 
2021-03-04

Z radością informujemy, iż nasz klub przedłużył kontrakty z Patrikiem Nechvatalem, Maciejem Urbanowiczem i Romanem Racem. Nowe umowy z tymi zawodnikami obowiązywać będą do 2023 roku. - Bardzo się cieszymy, że zostają oni z nami na kolejne lata - podkreśla dyrektor sportowy JKH GKS Leszek Laszkiewicz.

Decyzja Zarządu Jastrzębskiego Klubu Hokejowego GKS Jastrzębie w tej sprawie została podjęta jeszcze w trakcie walki o medale z uwagi na dwa aspekty. Po pierwsze - władze naszego klubu chcą już teraz myśleć o bliższej i dalszej przyszłości, a po drugie - celem podpisania tychże umów jest również chęć przyczynienia się do stabilizacji kadrowej drużyny prowadzonej przez trenera Roberta Kalabera. 

Z pozyskanym latem Patrikiem Nechvatalem w bramce JKH GKS zyskał większą pewność "na tyłach". Czech wielokrotnie udowodnił swoje nieprzeciętne umiejętności, nie tylko wygrywając pojedynki z napastnikami rywali, ale też - co istotne - unikając brzemiennych w skutki błędów w sztuce bramkarskiej. Z kolei Maciej Urbanowicz powrócił do JKH GKS Jastrzębie niespełna dwa lata temu, natomiast wcześniej popularny "Urban" występował w naszym zespole w latach 2009-2015. Z marszu ponownie stał się jednym z liderów drużyny, czego wyrazem było powierzenie mu opaski kapitańskiej. Natomiast Roman Rac dołączył do ekipy trenera Roberta Kalabera przed obecnym sezonem i szybko trafił do grona czołowych strzelców. Słowak okazał się być także jednym z głównych aktorów ćwierćfinałów z Tauron Podhalem Nowy Targ, bowiem w trzech z czterech spotkań zdobywał decydujące bramki.

- Maciej Urbanowicz, Roman Rac i Patrik Nechvatal to bardzo ważne postaci w naszym zespole w tym sezonie. Ich występy przyniosły nam już wiele radości. Bardzo liczymy na to, że podobnie będzie również w przyszłości. Jestem przekonany, że nadal będą tak ciężko pracować, jak dotychczas, a ich postawa przyczyni się do kolejnych sukcesów naszej drużyny - powiedział Leszek Laszkiewicz

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ