Medale zatwierdzone

 
2021-04-07

Wydział Gier i Dyscypliny Śląskiego Związku Hokeja na Lodzie poinformował o zatwierdzeniu rozstrzygnięć w rozgrywkach młodzieżowych prowadzonych w naszym regionie. Oznacza to, że oficjalnie możemy potwierdzić wzbogacenie dorobku Akademii JKH GKS Jastrzębie o śląskie złoto żaków starszych oraz brązowe medale młodzików i żaków młodszych!

Obok wyżej wymienionych pozycji medalowych nasi młodzi hokeiści zajęli także piąte miejsce wśród mikrusów. Ponadto kilku wychowanków JKH GKS Jastrzębie dołożyło swoją cegiełkę do mistrzostwa Śląska, które w kategorii juniorów młodszych wywalczyła Polonia Bytom. Przypomnijmy, że nasz klub zawarł przed sezonem 2020/2021 stosowną umowę dotyczącą występów juniorów i juniorów młodszych w barwach Polonii.

Należy dodać, że obecnie czekamy na oficjalne rozstrzygnięcia w rozgrywkach ogólnopolskich juniorów i młodzików, które zostały przerwane dwa tygodnie temu tuż przed spotkaniami o złote i brązowe medale. Z uwagi na przedłużenie obostrzeń dotyczących sportu młodzieżowego ewentualne finały na pewno nie odbędą się w najbliższy weekend. O dalszych decyzjach PZHL poinformuje zapewne niebawem.

Zadanie "Szkolenie i współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży JKH GKS Jastrzębie" dofinansowane zostało przez Miasto Jastrzębie-Zdrój.

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ