Dołącz do mistrzowskiej drużyny!

 
2021-04-26

JKH GKS Jastrzębie wraz z Zespołem Szkół Mistrzostwa Sportowego ogłaszają nabór do klasy I Liceum Ogólnokształcącego mistrzostwa sportowego o profilu hokej na lodzie! Połącz naukę szkolną z treningami ukochanej dyscypliny, przygotuj się do matury i... zostań członkiem mistrzowskiej ekipy!

I klasa Liceum Ogólnokształcącego mistrzostwa sportowego obejmuje chłopców urodzonych w latach 2006-2007. W przypadku uczniów z młodszego z tych roczników dotyczy ona przypadków rozpoczęcia nauki szkolnej w wieku sześciu lat. Czteroletnie liceum zakończone zostanie egzaminem maturalnym.

Co proponujemy? Szesnaście godzin zajęć treningowych w tygodniu, w tym zajęcia na lodzie oraz ogólnorozwojowe na sali gimnastycznej i siłowni, jak również specjalistyczne treningi dla bramkarzy. Nie zabraknie także zajęć z trenerem przygotowania motorycznego. Należy zaznaczyć, że Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego przy ul. Piastów dysponuje internatem.

W sezonie 2021/2022 grupa zawodników z roczników 2006/2007 będzie stanowiła naszą ekipę młodzików, która podejmie rywalizację m.in. w Lidze Śląskiej czy Karpackiej Młodzieżowej Hokej Lidze. Ponadto JKH GKS Jastrzębie od lat uczestniczy w turniejach w Czechach, a zatem również ta możliwość nie ominie naszych młodych hokeistów.

Więcej informacji: https://jkh.pl//szkola-mistrzostwa-sportowego oraz pod nr tel. 605 784 040.

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ