Kolejne parafki na umowach

 
2021-04-27

Miło nam poinformować, iż nasz klub przedłużył umowy z sześcioma kolejnymi zawodnikami, którzy niespełna miesiąc temu zostali mistrzami Polski. Podpisy na kontraktach złożyli: Jakub Gimiński, Dominik Jarosz, Marcin Horzelski, Oskar Prokop, Marcin Płachetka i Dawid Wróblewski.

Najdłużej obowiązywać będą umowy z naszymi młodymi wychowankami, czyli Marcinem Płachetką i Dawidem Wróblewskim. Obaj napastnicy pozostaną na Jastorze jeszcze przez co najmniej cztery lata. Dwuletnie kontrakty podpisali natomiast obrońca Jakub Gimiński, napastnik Dominik Jarosz i bramkarz Oskar Prokop. Z kolei defensor Marcin Horzelski przedłużył umowę z naszym klubem o kolejny rok, czyli do sezonu 2022/2023.

Przypomnijmy, że wcześniej nowe kontrakty z JKH GKS Jastrzębie podpisali Mateusz Bryk, Kamil Górny, Maciej Urbanowicz, Patrik Nechvatal, Roman Rac i Michał Kieler.

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ