Pierwszy cykl przygotowań

 
2021-04-29

Trwa pierwszy z trzech trzytygodniowych cykli przygotowań naszych hokeistów do sezonu 2021/2022. Aktualnie pod wodzą Roberta Kalabera na lodzie Jastora trenują ci zawodnicy, którzy mają ważne kontrakty z naszym klubem, a zatem obok hokeistów, którzy niedawno przedłużyli umowy, są to także: Arkadiusz Kostek, Martin Kasperlik, Marek Hovorka, Radosław Nalewajka i Łukasz Nalewajka.

Obecnie nasz sztab szkoleniowy ma do dyspozycji pełną kadrę bramkarzy, czyli Patrika Nechvatala, Michała Kielera i Oskara Prokopa. Wraz z Arkadiuszem Kostkiem defensywę reprezentują: Mateusz Bryk, Kamil Górny, Marcin Horzelski i Jakub Gimiński. Nie można także wykluczyć, iż w przyszłym sezonie w naszym zespole nadal będziemy oglądać w akcji łotewski duet Maris Jass i Eriks Sevcenko, przy czym tu ostateczne decyzje jeszcze nie zapadły. 

Z kolei w ataku mamy - wraz z Kasperlikiem, Hovorką i braćmi Nalewajkami - także Romana Raca, Macieja Urbanowicza, Dominika Jarosza, Marcina Płachetkę i Dawida Wróblewskiego. Dodajmy, że na treningach w bieżącym tygodniu szansę zaprezentowania swoich umiejętności przed trenerem Robertem Kalaberem zyskało kolejnych trzech młodych zawodników.

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ