Jeszcze chwila na lodzie

 
2021-05-13

Przed nami druga trzytygodniowa część przygotowań do sezonu 2021/22, w ramach której sztab trenerski JKH GKS Jastrzębie położy największy nacisk na elementy dynamiki. Od poniedziałku nasi hokeiści po kilkudniowej przerwie wrócą do ciężkiej pracy i... tu będzie czekać na nich mała niespodzianka. Okazuje się bowiem, że jeszcze przez tydzień będą mogli trenować na lodzie Jastora.

Przypomnijmy, że aktualnie za przygotowania naszej drużyny odpowiada II trener Rafał Bernacki, bowiem Robert Kalaber wraz z częścią naszej ekipy wyrusza do Słowenii na międzypaństwowy turniej Beat-Covid 19. Ci zawodnicy, którzy nie przywdzieją biało-czerwonych barw, będą od 17 maja wylewać pot na treningach na naszej tafli oraz siłowni. Ponadto w środę tradycyjnie już odbędą się zajęcia stretchingu z Kariną Zapałą-Onak.

Po powrocie kadrowiczów do Jastrzębia-Zdroju nasz zespół już w pełnym zestawieniu rozpocznie drugi tydzień drugiej części przygotowań. Przypuszczalnie wówczas na Lodowisku Jastor ruszy długo wyczekiwana przerwa technologiczna, w związku z czym zawodnicy JKH GKS Jastrzębie będą mogli liczyć na więcej zajęć na świeżym powietrzu.

- W drugiej części przygotowań, jak już mówiliśmy, położymy nacisk na dynamikę. Pod jej kątem będziemy pracować również na siłowni. Choć może wydać się to dziwne, to późna wiosna i lato są dla hokeistów najtrudniejszym momentem, w którym pracujemy najwięcej i najciężej. Nie inaczej jest w tym roku - podkreśla Rafał Bernacki.

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ