Nagrodzeni przez Miasto

 
2021-05-23

Miło nam poinformować, iż Miasto Jastrzębie-Zdrój nagrodziło zawodników i trenerów JKH GKS Jastrzębie za sukcesy odniesione w 2020 roku. Zarządzeniem prezydent Anny Hetman zatwierdzone zostały rozstrzygnięcia komisji, która przyznała na rzecz naszych seniorów, juniorów i młodzików w sumie ponad 132 tys. zł.

Seniorzy JKH GKS Jastrzębie zostali nagrodzeni za brązowy medal w sezonie 2019/2020. Każdy z członków naszej ekipy otrzyma po 4,4 tys. zł nagrody.

Pozostali hokeiści i trenerzy JKH GKS Jastrzębie (czyli Mateusz Bryk z drużyny seniorów oraz ośmiu przedstawicieli grup młodzieżowych) zostali nagrodzeni za zakwalifikowanie się do kadry narodowej oraz występy w oficjalnych zawodach międzynarodowych. Tu kwoty nagród wahają się od 2,7 tys. do 1,35 tys. zł.

W sumie nagrody z Miasta Jastrzębie-Zdrój otrzymało za sprawą opublikowanego 20 maja zarządzenia reprezentantów dziesięciu jastrzębskich klubów.

Źródło: Biuletyn Informacji Publicznej.

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ