Bryk zapunktował z Rumunią

 
2021-05-22

Reprezentacja Polski zakończyła udział w turnieju Beat Covid-19 w Słowenii porażką z ekipą Rumunii po dogrywce 2:3 (1:1, 0:1, 1:0, d. 0:1). W tym podsumowującym zmagania spotkaniu przy obu golach dla biało-czerwonych asystował defensor JKH GKS Jastrzębie Mateusz Bryk.

Bryk brał u dział w akcjach kolejno w 13. i 45. minucie, które bramkami zakończył Aron Chmielewski. Obok Mateusza Bryka z Rumunią zagrali też jego klubowi koledzy z Jastora: Kamil Górny, Marcin Horzelski, Dominik Jarosz, Arkadiusz Kostek, Radosław Nalewajka i Maciej Urbanowicz. Ponadto w kadrze meczowej znalazło się trzech kolejnych naszych wychowanków Kamil Wałęga, Dominik Paś i Jakub Michałowski.

Tym samym podopieczni Roberta Kalabera zakończyli udział w turnieju z jednym zwycięstwem i czterema porażkami. Zawodnicy JKH GKS Jastrzębie zapisali w tej imprezie na swoje konto dwa gole (Bryk, Kostek) oraz pięć asyst (Bryk - dwie, Górny, Urbanowicz, Horzelski).

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ