''Pela'' zostaje w domu

 
2021-05-27

Patryk Pelaczyk będzie nadal występował w JKH GKS Jastrzębie. Mierzący niemal dwa metry wzrostu napastnik podpisał z macierzystym klubem nową umowę, która obowiązywać będzie przez dwa lata z opcją przedłużenia o jeszcze jeden rok. W minionym sezonie popularny "Pela" zagrał w dziewiętnastu spotkaniach, strzelając jednego gola i asystując przy trzech kolejnych.

Patryk Pelaczyk urodził się 5 września 1998 roku. Jest wychowankiem naszego klubu i przeszedł praktycznie wszystkie szczeble szkolenia na Jastorze. W ekstralidze zadebiutował w sezonie 2015/2016 w barwach SMS U20 Sosnowiec, gdzie trenowała wówczas część naszej młodzieży. W kolejnych rozgrywkach "Pela" miał okazję zagrać w elicie już w zielono-czarno-żółtych barwach.

Dodajmy, że w poprzednim sezonie Patryk Pelaczyk łączył grę w ekstralidze z występami w I-ligowej Polonii Bytom, w szeregach której zanotował świetny bilans niemal czterdziestu punktów w niespełna dwudziestu spotkaniach.

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ