W końcu na urlopy!

 
2021-07-03

Po wielotygodniowych ciężkich treningach ekipa JKH GKS Jastrzębie wyrusza na upragnione wakacje. Od 3 do 18 lipca nasi zawodnicy będą mogli liczyć na chwilę wytchnienia od hokeja. Wprawdzie nasz sztab szkoleniowy wydał określone zalecenia, ale najważniejszym z nich jest... odpoczynek!

W piątek podopieczni Roberta Kalabera i Rafała Bernackiego spotkali się na ostatnim treningu, który kończy trzeci i ostatni trzytygodniowy cykl przygotowań. - Jesteśmy zadowoleni z tego, jaką chłopcy wykonali pracę. Oczywistym jest, że zdarzały się cięższe momenty, ale tak już musi być. Cieszymy się także z uniknięcia urazów czy kontuzji, dzięki czemu drużyna pracowała w komplecie - podsumowuje II trener Rafał Bernacki.

Urlopy potrwają do 18 lipca i w tym czasie, jak wspomnieliśmy wyżej, drużyna ma głównie skupić się na odpoczynku. Niemniej, pewne zalecenia zostały wydane. - Powiedzieliśmy chłopakom, żeby całkowicie nie zarzucali aktywności fizycznej. Dwa lub trzy razy w tygodniu dla dobra organizmu warto wykonać pewien zestaw ćwiczeń bez straty dla okresu wypoczynku. To jednak tylko nasze zalecenia, a nie nakazy. W tej kwestii wszystko zależy od zawodników - informuje szkoleniowiec.

Za nieco ponad dwa tygodnie JKH GKS Jastrzębie powróci do treningów, przy czym część naszej drużyny wyruszy niebawem na zgrupowanie reprezentacji do Bytomia. Pierwszy sparing odbędzie się pod koniec lipca.

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ