Staną naprzeciw siebie

 
2021-07-25

Lodowisko Jastor będzie gospodarzem ostatniego zgrupowania reprezentacji Polski przed najważniejszą tegoroczną imprezą, jaką jest dla biało-czerwonych ostatnia runda kwalifikacji do Igrzysk Olimpijskich w Pekinie. Ekipa selekcjonera Roberta Kalabera spotka się przy dawnej ul. Leśnej w dniu 18 sierpnia.

W ramach zgrupowania zaplanowane zostały dwa spotkania sparingowe. Nasza kadra zmierzy się w nich z drużynami klubowymi Unii Oświęcim i... JKH GKS Jastrzębie, a to oznacza, że nasi zawodnicy staną tego dnia naprzeciw siebie. 

Przypomnijmy, że za sprawą sensacyjnego triumfu w Kazachstanie Polska awansowała do ostatniej fazy olimpijskich kwalifikacji. W jej ramach nasza kadra zmierzy się w dniach 26-29 sierpnia w Bratysławie z wyżej notowanymi ekipami Słowacji, Białorusi i Austrii.

- W Bratysławie czeka nas ogromne wyzwanie, ale presja jest po stronie przeciwników. My nie mamy nic do stracenia, możemy tylko zyskać. Dla naszej reprezentacji mecze kwalifikacyjne to wielkie wydarzenie - ocenił w rozmowie z oficjalną stroną PZHL trener Robert Kalaber.

Na koniec uzupełnijmy, że w sobotę zakończyło się zgrupowanie biało-czerwonych w Bytomiu, a to oznacza, że na Jastor wraz z Kalaberem wraca sześciu naszych zawodników. Przez następne trzy tygodnie wszyscy hokeiści JKH GKS trenować będą wspólnie. Pierwszy sparing jastrzębianie rozegrają już w czwartek, podejmując HC Frydek-Mistek.

Źródło: polskihokej.eu

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ