Przez Jastor do Pekinu

 
2021-08-06

Siedmiu zawodników JKH GKS Jastrzębie znalazło się w gronie reprezentantów Polski na zgrupowanie w Jastrzębiu-Zdroju oraz turniej kwalifikacji olimpijskich w Bratysławie. Na liście podstawowej mamy Michała Kielera, Mateusza Bryka, Kamila Górnego, Jauhenija Kameneua, Arkadiusza Kostka i Macieja Urbanowicza, zaś na rezerwowej - Marcina Horzelskiego.

Obok wyżej wymienionej siódemki selekcjoner Robert Kalaber rozesłał powołania także do dwóch wychowanków naszego klubu, aktualnie przebywających na testach w klubach zagranicznych, czyli Dominika Pasia oraz Kamila Wałęgi. Ponadto wśród rezerwowych są Jakub Michałowski i Kamil Wróbel (obecnie GKS Tychy).

Zgrupowanie na Lodowisku Jastor zostało zaplanowane 18-23 sierpnia i w jego ramach biało-czerwoni zagrają m.in. z JKH GKS Jastrzębie (22 sierpnia). Turniej w Bratysławie z udziałem Polski, Słowacji, Białorusi i Austrii odbędzie się w dniach 26-29 sierpnia. Jego stawką jest awans na Igrzyska Olimpijskie 2022 w Pekinie.

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ