Prezentacja pełna atrakcji!

 
2021-08-07

Na tę chwilę nasi kibice zawsze czekają z niecierpliwością. Po minionym sezonie pozostały już tylko wspomnienia, zaś po letnich upałach dosłownie marzy się o powrocie na chłodną taflę. Pierwszym akordem zbliżacych się rozgrywek jak zwykle jest Prezentacja Drużyn JKH GKS, na którą zapraszamy w dniach 20-21 sierpnia tradycyjnie już do Galerii Zdrój przy ul. Podhalańskiej!

W tym roku nasza Prezentacja Drużyn trwać będzie przez kilka popołudniowych piątkowych i sobotnich godzin. Ten "podział emocji" nie jest przypadkowy. W piątek, 20 sierpnia (zapraszamy w godz. 16:00-19:00) będziecie mieli okazję poznać ekipy młodzieżowe JKH GKS Jastrzębie, które są dumą i przyszłością naszego klubu.

Z kolei w sobotę, 21 sierpnia (godz. 15:00-19:00) zapraszamy na prezentację drużyny seniorów prowadzonej przez Roberta Kalabera i Rafała Bernackiego, która niebawem rozpocznie walkę w Champions Hockey League.

Poza możliwością spotkania się z naszymi zawodnikami przygotowaliśmy dla Was sporo innych atrakcji. Jedną z zapewne najciekawszych będzie możliwość rywalizacji w turnieju cymbergaja na specjalnym automacie. W piątek odbędzie się faza zasadnicza tych zawodów, natomiast w sobotę powalczycie w play-offach o główną nagrodę, jaką będzie gra Stiga Hockey Stanley Cup! Zapisy do turnieju rozpoczną się już w najbliższy poniedziałek, 9 sierpnia. Warto pospieszyć się z decyzją o starcie, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona, a każdy może wziąć udział! Zapisy: marketing@jkh.pl

Obok turnieju cymbergaja nie zabraknie także konkursów i zabaw z nagrodami oraz występów zaprzyjaźnionej z naszym klubem Explozji Tańca. Ponadto przy okazji Prezentacji Drużyn JKH GKS Jastrzębie tradycyjnie już będziecie mogli zakupić karnety na rundę zasadniczą Polskiej Hokej Ligi w promocyjnych cenach (250 zł zamiast 300 zł), a także wejściówki na domowe mecze naszych hokeistów w Champions Hockey League (w cenie 25 zł).

To jednak wciąż nie wszystko! Przedsmakiem Prezentacji Drużyn JKH GKS Jastrzębie będzie akcja "Powrót do szkoły", która będzie miała miejsce w Galerii Zdrój w dniach od 16 do 21 sierpnia (godz. 15:00-20:00). Na obiekcie przy ul. Podhalańskiej przygotowane zostanie specjalne hokejowe stoisko z bramką i odpowiednim, klubowym wystrojem. W ramach akcji po dokonaniu zakupów i okazaniu paragonu będzie można wygrać atrakcyjne nagrody, w tym eco torbę, karty na 50 zł i 30 zł oraz... tablet i sportowy smartwatch!

Na tymże stoisku JKH GKS Jastrzębie codziennie będziecie mogli spotkać dwóch naszych zawodników, którzy znajdą dla Was czas mimo nawału obowiązków wynikających z przygotowań do sezonu. 16 sierpnia będą to Łukasz i Radosław Nalewajka (godz. 15:00-16:00), 17 sierpnia - Jauhenij Kameneu i Rusłan Bashirov (godz. 19:00-20:00), 18 sierpnia - Oskar Prokop i Patryk Pelaczyk (15:00-16:00), 19 sierpnia - Marcin Płachetka i Dawid Wróblewski (15:00-16:00), zaś 20 sierpnia - Jakub Gimiński i Dominik Jarosz (18:00-19:00). Dodajmy, że Kameneu i Bashirov będą do waszej dyspozycji także pod kątem... językowym, bowiem obaj świetnie mówią po polsku.

Zapraszamy! Bądźcie z nami przez cały tydzień od 16 do 21 sierpnia! JKH GKS Jastrzębie to także Wy!

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ