Ruszyliśmy z Karpacką

 
2021-10-11

Drużyna naszych młodzików ma za sobą bardzo udany występ w Karpackiej Młodzieżowej Hokej Lidze. W miniony weekend podopieczni Mariusza Bernackiego wywalczyli drugie miejsce w turnieju w Nowym Targu, wygrywając pięć z sześciu spotkań. Sposób na jastrzębian znaleźli jedynie rywale z Charkowa.

JKH GKS Jastrzębie od kilku lat korzysta z okazji do międzynarodowych zmagań w ramach tych rozgrywek. Również w tym sezonie nasz klub reprezentowany jest w kategoriach U16 (młodzik) i U14 (żak starszy). Będziemy zresztą gościć uczestników CJHL w dniach 29-31 października (U14) oraz 19-21 listopada (U16).

Jak już informowaliśmy, w miniony weekend w charakterze "gości" w Nowym Targu rywalizowała drużyna naszych młodzików. Jastrzębianie pokonali na obiekcie Podhala węgierski HC Debreczyn (5:1), rumuńską Sekerland Icehockey Academy (3:2), ukraińskie Halickie Lwy Nowojaworowsk (5:1), ukraińską Kryżynkę-2007 Kijów oraz ekipę gospodarzy (3:1). Jedyną porażkę podopieczni Mariusza Bernackiego ponieśli z najlepszym w imprezie SDJuSSzOR Charków (0:3), przy czym bramki na 0:2 i 0:3 padły w ostatnich... dwudziestu pięciu sekundach, gdy JKH GKS postawił wszystko na jedną kartę, starając się doprowadzić do dogrywki.

Występ w Nowym Targu w charakterze "gości" stanowi dla naszego zespołu przetarcie przed rozpoczęciem zmagań w drugiej z grup Karpackiej Młodzieżowej Hokej Ligi, gdzie jastrzębianie będą walczyć o punkty i którą ugoszczą w listopadzie. Przeciwnikami JKH GKS będą Kryżynka Kijów, Partizan Belgrad, Morski Wowki Odessa, Pilsen Volwes i Żalgiris Kowno.

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ