Zasłużony odpoczynek

 
2021-11-10

W poniedziałek rozpoczęło się zgrupowanie prowadzonej przez Roberta Kalabera reprezentacji Polski, w którym biorą udział m.in. Michał Kieler, Jauhenij Kamienieu i Dominik Jarosz. Pozostali zawodnicy JKH GKS Jastrzębie sumiennie pracują pod okiem Rafała Bernackiego. Jednak od czwartku do soboty będą wreszcie mogli liczyć na moment oddechu.

W ramach zgrupowania reprezentacja Polski zagra w turnieju Baltic Cup w Estonii. Na te zawody Kalaber postanowił zabrać przede wszystkim młodszych zawodników, którzy docelowo stanowić mają zaplecze podstawowej kadry. Dodajmy, że obok wymienionej trójki w reprezentacji znaleźli się też wychowankowie naszego klubu, czyli Dominik Paś, Kamil Wałęga i Kamil Wróbel. W Tallinie Polacy zmierzą się z ekipami Krajów Nadbałtyckich.

Jak wspomnieliśmy na wstępie, w tym samym czasie nasza drużyna trenuje z Rafałem Bernackim. - Zawodnicy mają od poniedziałku do środy zajęcia na lodzie i na siłowni. W dniach od 11 do 13 listopada damy im nieco odpocząć od hokeja. W niedzielę widzimy się na treningu, a w poniedziałek już pod wodzą trenera Roberta Kalabera szykujemy się do meczu w Tychach - informuje Rafał Bernacki.

Z sytuacją, w której możliwy stał się trzydniowy odpoczynek nie mieliśmy do czynienia od początku sezonu. Jak mówił w wywiadzie dla naszej redakcji trener Kalaber, drużyna potrzebuje chwili mentalnego wytchnienia od hokeja. Życzymy zatem naszej drużynie... spokoju!

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ