W czwartek po trzy punkty

 
2021-12-01

Zapraszamy wszystkich kibiców JKH GKS Jastrzębie na pojedynek z jedną z najbardziej nieobliczalnych ekip ekstraligi, Ciarko STS Sanok. Mecz ten - z uwagi na transmisję w serwisie PolskiHokej - odbędzie się w niecodziennym, czwartkowym terminie. Jak informują nasi trenerzy, poza kontuzjowanymi Marisem Jassem i Siarhejem Bahalejszą, wszyscy zawodnicy są gotowi do walki o trzy punkty!

Nie jest wielką tajemnicą, że dyspozycja naszego zespołu ostatnimi czasy nieco faluje. Jastrzębianie potrafią pewnie i bez straty gola pokonać Energę Toruń, ale także stracić o kilka bramek za dużo w starciach z liderem i wiceliderem. Nie zmienia to jednak faktu, że jeśli nie chcemy dopuścić do dalszej ucieczki drużyn z podium, musimy 2 grudnia pokusić się o wygraną w regulaminowym czasie gry.

Choć obie ekipy dzielą w tabeli zaledwie trzy miejsca, to już różnica punktowa wynosi dziesięć oczek. Z drużyny z Sanoka odszedł niedawno charyzmatyczny trener Marek Ziętara, a na zmianę na stanowisku szkoleniowca zespół może zareagować... różnie. Tak czy inaczej, najlepiej nieobliczalność naszych rywali uwidacznia fakt, że 21 listopada pokonali oni Unię Oświęcim, zaś dwa dni później przegrali w Nowym Targu.

Jeśli chodzi o nasz zespół, to ostatnimi czasy przyszło nam przełknąć kilka gorzkich pigułek w postaci sporej liczby straconych bramek u siebie. W efekcie trener Robert Kalaber dokonywał zmian między słupkami, gdy Patrika Nechvatala zastępował Michał Kieler. A kto zagra w czwartek? Tego jeszcze nie wiemy.

- Drugi bramkarz jest w drużynie po to, aby w razie czego pomóc pierwszemu, a następnie być w stanie zagrać dwa lub trzy mecze jako podstawowy. Niestety, po zmianie bramkarza w trakcie zawodów nadal traciliśmy gole. Podobnie zresztą cała nasza drużyna ostatnio nie pomagała Patrikowi. Musieliśmy nad tym popracować - nie ukrywa trener Robert Kalaber.

Mecz z Ciarko STS Sanok rozpocznie się o godz. 18:00. Jeszcze raz zapraszamy na Jastor i zarazem informujemy, iż w sprzedaży znajdą się specjalne emaliowane pinsy w kolorze antycznego złota w kształcie herbu naszego klubu. To gratka dla każdego kolekcjonera.

POLSKA HOKEJ LIGA
SEZON ZASADNICZY 2021/2022


JKH GKS JASTRZĘBIE
26. KOLEJKA
2.12.2021, godz. 18.00
TRANSMISJA

CIARKO STS SANOK

RYWAL
(5 gier)
J-BIE
OGÓŁEM EKSTRALIGA
OGÓŁEM J-BIE
RYWAL
(5 gier)
4
(3-0-1)
19
(16-0-3)
29
(21-0-8)
ZWYCIĘSTWA
36
(28-3-5)
14
(12-1-1)
1
(1-0-0)
23 99 187 BRAMKI 200 85 13

W nawiasach liczba zwycięstw po: 3 tercjach - dogrywce - karnych

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ