Mecz z Zagłębiem odwołany!

 
2022-01-15

Z przykrością informujemy, iż niedzielny mecz JKH GKS Jastrzębie z Zagłębiem Sosnowiec został odwołany z uwagi na kilka przypadków zakażenia wirusem Covid-19 w naszym zespole. Zapewniamy, że wszystkie osoby czują się dobrze i przechorowują koronawirusa bez groźniejszych objawów.

Jednocześnie zawiadamiamy, że ci kibice, którzy zakupili bilety na to spotkanie lub też posiadają wejściówki na poprzedni odwołany mecz z Tauron Podhalem Nowy Targ, mogą je wykorzystać przy okazji następnego ze spotkań, które odbędzie się w najbliższy wtorek. Istnieje także możliwość ich przebukowania na inny mecz fazy zasadniczej. W takim przypadku prosimy o kontakt pod adresem e-mail marketing@jkh.pl.

Zarazem należy pamiętać, iż w związku z podjętymi w piątek decyzjami władz Polskiego Związku Hokeja na Lodzie oraz klubów ekstraligi wtorkowe spotkanie z Ciarko STS Sanok na pewno zostanie rozegrane. Odbędzie się ono jednak bez udziału zakażonych zawodników, a to oznacza, że nasz sztab szkoleniowy będzie musiał korzystać z okrojonej kadry.

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ