Aaaaby... wszyscy weszli!

 
2022-02-17

Zachęcamy wszystkich kibiców do udziału w akcji "Aaaaby... wszyscy weszli!". O co chodzi? O jak najwyższą frekwencję na play-offach! Już przy okazji piątkowego meczu z Comarch Cracovią będzie można pobrać na Jastorze specjalne oświadczenie, za sprawą którego zaszczepieni kibice "uwolnią" miejsca dla tych fanów, których nie obejmuje aktualna definicja zaszczepionych. Apelujemy o udział w akcji i umożliwienie wypełnienia trybun naszego lodowiska!

Zgodnie z aktualnymi rządowymi wytycznymi na w pełni udostępnione na play-offy trybuny Jastora będzie mogło wejść 570 kibiców (30% z pełnego obłożenia 1900 miejsc). Do tego limitu nie zaliczymy fanów, którzy w pełni wyczerpują definicję osoby zaszczepionej. Jeśli te osoby z własnej woli okażą pracownikom ochrony niniejsze oświadczenie poparte stosownym dokumentem (czyli: unijnym cyfrowym zaświadczeniem Covid-19, zaświadczeniem o powrocie do zdrowia na podstawie pozytywnego testu antygenowego lub zaświadczeniem o szczepieniu, wyniku testu i wyzdrowieniu), wówczas pozostałe miejsca będą mogli zająć ci sympatycy hokeja, który nie są zaszczepieni.

Oświadczenie można pobrać tutaj >>

Co istotne, oświadczenie to będzie trzeba dostarczyć na każdy mecz z osobna. Dlatego warto już teraz pobrać dokument (lub uzyskać go przy okazji piątkowego meczu z Comarch Cracovią) i wypełnić go. Przygotowanie kilku egzemplarzy trwa dosłownie chwilę. Jeśli osoby mające możliwość przedstawienia dokumentu uczynią powyższy gest, wówczas na Jastorze będzie nas jeszcze więcej! Przypomnijmy, że przed rokiem drużyna trenera Roberta Kalabera zdobywała historyczne mistrzostwo przy pustych trybunach.

Teraz mamy szansę nadrobić tamten deficyt!

Uwaga! W przypadku przekroczenia limitu 30% tj. 570 widzów bez oświadczeń organizator ma prawo odmówić wstępu wejścia na mecz. Ponadto przypominamy, że na terenie obiektu widz jest obowiązany: realizować obowiązek zakrywania ust i nosa do czasu zajęcia przez niego miejsca oraz podczas poruszania się na terenie obiektu oraz zachować 1,5 m odległości od innego widza - w przypadku braku oznaczonych miejsc.

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ