Ośmiu do reprezentacji

 
2022-04-14

Selekcjoner reprezentacji Polski Robert Kalaber rozesłał powołania na zgrupowanie kadry w Bytomiu oraz mecz sparingowy z Rumunią, który poprzedzi rozpoczynające się 25 kwietnia w Tychach Mistrzostwa Świata Dywizji 1B. Wśród powołanych znalazło się ośmiu zawodników JKH GKS Jastrzębie.

Na liście podstawowej mamy: Mateusza Bryka, Kamila Górnego, Marcina Horzelskiego, Arkadiusza Kostka i Dominika Pasia, natomiast na rezerwowej - Jaugenija Kamienieu, Michała Kielera i Radosława Nalewajkę.

Zgrupowanie w Bytomiu rozpocznie się 18 kwietnia, zaś mecz z Rumunią odbędzie się dwa dni później w Bratysławie. Podczas Mistrzostw Świata w Tychach biało-czerwoni podejmą kolejno: Estonię, Ukrainę, Serbię i Japonię. Jak deklaruje selekcjoner Robert Kalaber, naszą reprezentację interesuje wyłącznie awans do wyższej dywizji.

Źródło: polskihokej.eu.

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ