Ukraińcy zostają

 
2014-09-23

Po uzyskaniu aprobaty ze strony sztabu szkoleniowego, Zarząd JKH GKS Jastrzębie bardzo szybko uzgodnił warunki finansowe umów z reprezentantami Ukrainy, którzy zostają w JKH GKS Jastrzębie!

Po dwóch tygodniach testów, reprezentanci Ukrainy, Volodymyr Aleksyuk oraz Artem Bondariev uzyskali zgodę sztabu szkoleniowego na pozostanie w JKH GKS Jastrzębie. Po uzgodnieniu warunków finansowych obrońca i napastnik zza wschodniej granicy podpisali roczne kontrakty z JKH GKS Jastrzębie.

Ze względu na formalności, które pozostały jeszcze do załatwienia, występ ukraińskich hokeistów w meczu inauguracyjnym z MMKS Podhale Nowy Targ stoi pod znakiem zapytania. Klub dołoży wszelkich starań, by Aleksyuk i Bondariev mogli zadebiutować w polskiej lidze najpóźniej we wtorek 30 września podczas pojedynku z Sanokiem.

 

Zdjęcie: Artem Bondariev

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ