Akademia z Fundacją JSW

 
2022-05-09

Niezmiernie miło nam poinformować, iż nasz klub uzyskał wsparcie ze strony Fundacji JSW na realizację zadania "Międzynarodowe konfrontacje drogą do sukcesu Akademii JKH GKS Jastrzębie"! Dziękujemy za zaufanie tym bardziej, że szkolenie młodzieży od początków istnienia JKH jest jednym z najważniejszych filarów naszego rozwoju.

JKH GKS Jastrzębie od lat cieszy się zaufaniem ze strony Jastrzębskiej Spółki Węglowej, która jest głównym dobroczyńcą naszego klubu. Powstanie Akademii JKH, która kontynuuje wieloletnie tradycje szkolenia dzieci i młodzieży w naszym klubie, także spotkało się z uznaniem ze strony naszego partnera strategicznego.

Za sprawą współpracy z Fundacją JSW możliwe stało się m.in. zorganizowanie niedawnego finału Karpackiej Młodzieżowej Hokejowej Ligi, w której historyczny triumf odnieśli nasi młodzicy, dystansując drużyny z Litwy czy Ukrainy.

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ