Siedem ciężkich tygodni

 
2022-05-13

W najbliższy poniedziałek hokeiści JKH GKS Jastrzębie powrócą do treningów. Przed naszą ekipą siedem długich tygodni przygotowań, z których pierwsza część poświęcona będzie na wypracowanie wytrzymałości na kolejny sezon. - Chcemy wykorzystać do maksimum możliwość wspólnego trenowania z udziałem naszych kadrowiczów - wyjaśnia II trener Rafał Bernacki.

Po zakończonym sezonie sztab szkoleniowy dał naszej drużynie dwa tygodnie oddechu od zajęć. Okres urlopowy zakończy się w niedzielę, zaś w poniedziałek większość zawodników stawi się na pierwszym treningu. O siedem dni dłużej od hokeja odpoczywać będą natomiast nasi reprezentanci Polski, mający za sobą udział w Mistrzostwach Świata Dywizji 1B w Tychach, które - jak pamiętamy - zakończyły się triumfem biało-czerwonych.

Siedem tygodni treningów rozpocznie się 16 maja i zakończy 1 lipca. W tym czasie nasi hokeiści będę wykuwać podstawy przygotowania fizycznego na kolejny sezon. W maju drużyna będzie pracować "na sucho", całkowicie pomijając zajęcia na lodzie. - Chodzi o to, aby chłopcy odpoczęli nieco od tafli - mówi Rafał Bernacki.

Szczegółowe informacje odnośnie planów treningowych poznamy w przyszłym tygodniu.

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ