''Pasiu'' zostaje w domu!

 
2022-05-24

Ta informacja na pewno ucieszy wszystkich kibiców. Z nieukrywaną radością zawiadamiamy, że w przyszłym sezonie w barwach JKH GKS Jastrzębie wciąż oglądać będziemy Dominika Pasia! Rodowity jastrzębianin i wychowanek naszego klubu, a obecnie także jeden z filarów reprezentacji Polski, pozostanie w macierzystym klubie na kolejny rok. "Pasiu", życzymy zdrowia, sukcesów i... zdobycia swojej setnej bramki w JKH GKS!

Urodzonego w 1999 roku Dominika Pasia nie trzeba przedstawiać żadnemu kibicowi naszego klubu. Zawodnik ten przeszedł wszystkie szczeble szkolenia w JKH GKS Jastrzębie, zdobywając po drodze medale młodzieżowych mistrzostw Polski. W 2016 roku trafił do pierwszej drużyny prowadzonej przez trenera Roberta Kalabera i z sezonu na sezon miał coraz większy udział w kolejnych sukcesach naszego zespołu. Ich ukoronowaniem były minione rozgrywki, zakończone potrójną koroną.

Przed rokiem Dominik Paś postanowił spróbować swoich sił za naszą południową granicą, ale ostatecznie na finiszu fazy zasadniczej w grudniu 2021 roku wrócił do JKH GKS Jastrzębie. Był jednym z wyróżniających się zawodników fazy play-off, zaliczając 22 punkty w 30 spotkaniach za dziewięć bramek i trzynaście asyst. Dodajmy, że aktualny bilans Pasia w Jastrzębiu to ponad ćwierć tysiąca ligowych meczów, 65 goli i ponad sto asyst.

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ