Na czeskim lodzie

 
2022-05-31

Trwają przygotowania naszych hokeistów do sezonu 2022/23. Jak już informowaliśmy, ekipa JKH GKS Jastrzębie przez siedem wiosennych tygodni szykuje podstawy formy i wytrzymałości. W czerwcu podopieczni Roberta Kalabera będą mieli okazję powrócić do zajęć na lodzie za sprawą wyjazdów na obiekt w czeskiej Porubie.

Do Ostrawy nasz zespół wyruszał będzie w czerwcowe poniedziałki i środy. W efekcie w zbliżającym się miesiącu jastrzębianie zaliczą osiem jednostek treningowych na tafli. Pozostałe zajęcia będą toczyć się normalnym, wcześniej zaplanowanym torem.

- Aktualnie znajdujemy się w trzecim tygodniu przygotowań, który siłą rzeczy jest bardzo ciężki. W kolejnym zawodnicy będą mogli liczyć na nieco oddechu, co będzie także związane z powrotem na lód. Ostro pracujemy przez cały czerwiec, a na początku lipca zgodnie z zapowiedzią drużyna uda się na urlopy - informuje II trener Rafał Bernacki.

Warto dodać, że wraz z seniorami w miarę możliwości łączenia zajęć z edukacją trenują czterej młodzi zawodnicy Akademii JKH GKS Jastrzębie. Są to 16-letni mistrzowie Polski młodzików Jakub Onak, Maciej Poręba i Sebastian Wojciechowski, a także nieco starszy od nich Kevin Kużdżał z drużyny juniorów młodszych.

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ