Eriks zostaje z nami!

 
2022-06-29

Miło nam poinformować, iż w szeregach ekipy trenera Roberta Kalabera pozostanie Eriks Sevcenko! Łotewski obrońca to jeden z najsolidniejszych zawodników na tej pozycji w Polskiej Hokej Lidze. Pochodzący z Dyneburga defensor przedłużył umowę o kolejny rok. Eriksowi życzymy dalszych sukcesów z naszym zespołem przypominając zarazem, że ma już na swoim koncie złoto i brąz mistrzostw Polski, Puchar Polski i Superpuchar Polski.

Eriks Sevcenko dołączył do JKH GKS Jastrzębie pod koniec listopada 2020 roku, a zatem sezon 2022/23 będzie jego trzecim w jastrzębskich barwach. W minionych rozgrywkach urodzony 28 kwietnia 1991 roku zawodnik zagrał w 58 meczach ligowych i pucharowych, zdobywając sześć bramek i notując 23 asysty. W statystyce plus/minus Łotysz zanotował niezły bilans +14, a ponadto spędził 20 minut na ławce kar. Za jeden z najbardziej udanych występów Eriksa należy uznać mecz o Superpuchar Polski 2021 w Oświęcimiu, gdzie zdobył on dwa z trzech goli dla naszej drużyny.

Mający za sobą występy w klubach z Łotwy, Białorusi, Norwegii, USA, Kazachstanu, Chin i Rosji Eriks Sevcenko bez wątpienia przyczyni się nie tylko do stworzenia nowej mocnej linii defensywnej, ale również przysłuży się dziełu wprowadzenia do ekipy trenera Kalabera czterech swoich rodaków, którzy dołączyli do JKH GKS w ostatnich tygodniach, czyli Gvido Jansonsa, Raivo Freidenfeldsa, Antonsa Sinegubovsa i Eduardsa Hugo Jansonsa.

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ