Ruszył proces akredytacyjny

 
2022-08-10

W związku ze zbliżającym się sezonem 2022/23 informujemy przedstawicieli mediów o rozpoczętym procesie akredytacyjnym na domowe mecze JKH GKS Jastrzębie na Lodowisku Jastor. Wnioski akredytacyjne można składać wyłącznie za pośrednictwem formularza na oficjalnej stronie naszego klubu.

Dziennikarze, fotoreporterzy oraz operatorzy kamer mogą składać wnioski zarówno na akredytacje stałe (na cały sezon), jak również na pojedyncze spotkania. Wnioski należy składać najpóźniej do godz. 11:00 w dniu meczu, o ile jest to dzień roboczy. Jeżeli spotkanie odbywa się w sobotę lub niedzielę, wówczas wniosek należy złożyć najpóźniej do godz. 11:00 w poprzednim dniu roboczym (czyli w piątek).

Informujemy także, iż fotoreporterów oraz operatorów kamer w trakcie meczów obowiązuje posiadanie odpowiednich kamizelek.

Formularz akredytacji prasowych >>

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ