Rodzinnie, radośnie, sportowo!

 
2022-08-16

Piątkowe popołudnie pod Lodowiskiem Jastor stało pod znakiem wspaniałej, rodzinnej zabawy! Za sprawą drugiej edycji Pikniku z Hokejem mali i duzi kibice JKH GKS Jastrzębie mieli okazję bliżej poznać swoich ulubieńców, a także skorzystać z licznych atrakcji, które we współpracy z Kopalnią Wiedzy JSW zapewnił nasz klub.

12 sierpnia pod Lodowiskiem Jastor stanęło prawdziwe hokejowe miasteczko. Ogromne zjeżdżalnie zapewniły najmłodszym nieco adrenaliny, którą z kolei potem można było wykorzystać do rywalizacji z zawodnikami JKH GKS Jastrzębie w uni-hokeja oraz cymbergaja. W końcu nie codziennie fani naszej ekipy mają okazję sprawdzić na żywo, jak znakomicie operują kijem Maciej Urbanowicz czy Arkadiusz Kostek oraz jak znakomitym przeglądem pola pochwalić się może Łukasz Nalewajka.

Ponadto na poszczególnych stanowiskach uczestnicy Pikniku z Hokejem mogli liczyć na zabawy animacyjne, konkursy dla najmłodszych oraz pyszności dla dzieci i dorosłych. O dodatkowe atrakcje w postaci występów artystycznych zadbała niezastąpiona Explozja Tańca, zaś nasi dzielni Strażacy zafundowali pod Jastorem fantastyczną... tęczę!

Dziękujemy, że byliście z nami podczas tego jednego z pierwszych akordów nowego sezonu. Mnóstwo zdjęć z imprezy autorstwa Magdaleny Kowolik znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ