Odliczamy do Prezentacji Drużyn!

 
2022-09-01

To już jutro i... pojutrze! Wiemy, że nie możecie doczekać się pierwszej syreny nowego sezonu, a zatem zapraszamy na Prezentację Drużyn JKH GKS Jastrzębie! Widzimy się 2 i 3 września w Galerii Zdrój, gdzie nie zabraknie wielu atrakcji, w tym także naukowych, bowiem przygotowaliśmy dla Was m.in. zajęcia z budowy... mechanicznego hokeisty! Co poza tym? Cymbergaj, spotkania z zawodnikami, stoisko klubowe, Explozja Tańca... Będzie się działo!

W pierwszy piątek i sobotę września kibice hokeja w Jastrzębiu-Zdroju i okolicach nie będą mogli narzekać na nudę. W tych dniach w godzinach popołudniowych (kolejno 16:00-19:00 i 15:00-19:00) w Galerii Zdrój czekać na Was będzie Specjalna Strefa JKH GKS Jastrzębie, w której nie tylko spotkacie się z podopiecznymi Roberta Kalabera oraz ich młodszymi kolegami z Akademii JKH, ale także rozegracie cieszący się wielkim zainteresowaniem dwudniowy Turniej Cymbergaja z atrakcyjnymi nagrodami (zapisy na e-mail marketing@jkh.pl; należy podać imię i nazwisko). Ponadto będziecie mogli podziwiać występy Cheerleaderek JKH i Explozji Tańca, jak również zyskacie możliwość udziału w licznych zabawach i konkursach z nagrodami. Oczywiście w trakcie całej imprezy będzie można nabyć karnety i bilety na nowy sezon.

Ponadto mamy dla Was niezwykłą niespodziankę w postaci dwudniowych Warsztatów Naukowo-Hokejowych! To właśnie w ich ramach odbędą się zajęcia z robotyki i chemii, za sprawą których (być może) niektórzy z młodych fanów odnajdą w sobie pasję do nauk technicznych i ścisłych!

Wspomniane na wstępie zajęcia z budowy mechanicznego hokeisty to nic innego, jak znakomita okazja do zapoznania się z robotyką. Podczas zajęć dzieci dowiedzą się, jak stworzyć mechanicznego hokeistę i jak sprawić, aby jeździł, świecił lub wydawał dźwięki. Na warsztatach wykorzystane zostaną edukacyjne zestawy klocków Lego Mindstorms lub WeDo. Zajęcia pozwolą łatwiej zrozumieć zagadnienia z matematyki, informatyki i techniki. Do wyboru będą różne programy dla dzieci i młodzieży w wieku od 5 do 18 lat.

Z kolei w ramach zajęć chemicznych przeprowadzone zostaną prawdziwe Lodowe Eksperymenty. Podczas pokazu Wasze dzieci będą miały niepowtarzalną okazję zapoznać się z wyjątkową substancją, jaką jest suchy lód. Uczestnicy warsztatów dowiedzą się, jak to możliwe, że lód jest suchy, co to jest sublimacja i czy można zagotować wodę w czajniku bez użycia ciepła. Ponadto będzie można osobiście poznać właściwości tej substancji, pomagając instruktorom. Co więcej, młodzi pasjonaci chemii będą mogli... nadmuchać balony bez użycia ust i stworzyć mleczne bańki, a na podsumowanie zobaczą lodową rakietę i pianowego lodowego stwora.

Zapraszamy! Bądźcie z nami! Jak widać na załączonym obrazku, atrakcji nie zabraknie i nikt nie będzie się nudził.

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ