Piłkarski wynik ze Smokami

 
2022-08-18

W kolejnym sparingu przed zbliżającym się sezonem hokeiści JKH GKS Jastrzębie przegrali na wyjeździe z ekipą czeskich Smoków z Szumperka 0:1 (0:0, 0:1, 0:0). Pojedynek zakończył się piłkarskim wynikiem, na co spory wpływ miała dobra postawa obu bramkarzy. Tymczasem przed nami powrót na Jastor, bowiem wszystkie pozostałe sparingi odbędą się na naszej tafli.

Pierwsza tercja czwartkowego meczu należała do jastrzębian, jednak przewagi nie udało się przekuć na gole. Na początku drugiej odsłony Draci odgryźli się trafieniem Vratislava Kunsta i ten gol wyraźnie dodał skrzydeł gospodarzom. W tej odsłonie Bence Balizs miał więcej pracy, a od straty gola raz uratował go słupek. Na początku trzeciej partii nasi hokeiści zmuszeni byli bronić się w podwójnym osłabieniu, ale ten fragment gry gościom udało się przetrwać bez strat. Na finiszu zawodów trener Robert Kalaber poprosił o czas oraz zdjął z tafli bramkarza, ale te manewry nie przyniosły wyrównania.

Kolejnym sparingowym rywalem będzie 23 sierpnia na Jastorze słowacki HK Spartak Dubnica. Początek meczu o godz. 18:00. Zapraszamy!

18 sierpnia 2022, Szumperk, 18:00
Draci PARS Szumperk - JKH GKS Jastrzębie 1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
1:0 Kunst (Kohut) 21:32

JKH GKS Jastrzębie: Balizs (Kieler) - Kostek, Jansons, Urbanowicz, Svec, Jarosz - Sevcenko, Bryk, Kaleinikovas, Pavlovs, Sinegubovs - Górny, Viinikainen, R. Nalewajka, Freidenfelds, Korkiakoski - Horzelski, Kamienieu, Pelaczyk, Paś.

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ