I znów międzynarodowo!

 
2022-08-22

Od 23 do 25 sierpnia JKH GKS Jastrzębie będzie podejmował zmagania CJHL w kategorii do lat osiemnastu. Gośćmi naszej ekipy będą drużyny z Litwy, Ukrainy i Rumunii oraz nasi sąsiedzi z Tychów. Nasz klub wystawi w rozgrywkach dwie ekipy, w których nie zabraknie mistrzów Ligi Karpackiej z zeszłego sezonu w kategorii młodzików. Zapraszamy na Jastor!

Nasz klub będzie od wtorku do czwartku gospodarzem pierwszej rundy tych międzynarodowych rozgrywek. Tafla naszego lodowiska przeżyje prawdziwe oblężenie, bowiem spotkania między juniorami młodszymi JKH GKS Jastrzębie, Corony Braszów, Żalgirisu Kowno, Kryżynki Kijów i Tyskich Lwów toczyć się będą od rana do późnego popołudnia. Wszystkie te drużyny zagrają w systemie "każdy z każdym", przy czym w czwartkowe popołudnie dojdzie do pojedynków "o miejsca".
Zadanie "Międzynarodowe konfrontacje drogą do sukcesu Akademii JKH GKS Jastrzębie" wspiera Funcaja JSW.

Zapraszamy na Jastor! Bądźcie z naszą młodzieżą, która liczy na Wasz doping!

Zadanie "Międzynarodowe konfrontacje drogą do sukcesu Akademii JKH GKS Jastrzębie" zostało dofinansowane przez Fundację JSW.

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ