Bryk i Viinikainen do dyspozycji

 
2022-09-29

W piątek o godz. 19:00 hokeiści JKH GKS Jastrzębie podejmą na Jastorze Energę Toruń. Przy tej okazji mamy dwie dobre wieści z naszego sztabu szkoleniowego - do dyspozycji trenera Roberta Kalabera będą bowiem dwaj doświadczeni obrońcy, Mateusz Bryk i Olli-Petteri Viinikainen, których występ stał pod pewnym znakiem zapytania.

W przypadku Mateusza Bryka pojawiała się wątpliwość dotycząca rezultatów kary meczu podczas niedzielnego starcia w Krakowie, jednak ostatecznie skończyło się na "5+20" bez konieczności pauzowania w kolejnych zawodach.

Z kolei Fin Olli-Petteri Viinikainen po meczu z Re-Plast Unią Oświęcim pauzował z powodu drobnego urazu, jednak obecnie wszystko jest w porządku i defensor rodem spod Jyvaskyla znajdzie się w składzie meczowym na Energę.

Przy tej okazji przypomnijmy, że piątkowe starcie na Jastorze jest ostatnim domowym pojedynkiem jastrzębian w pierwszej rundzie. Na początku drugiej czekają nas trzy wyjazdy z rzędu, a zatem tym bardziej warto zawitać na nasze lodowisko, bowiem kolejna okazja do kibicowania na obiekcie przy al. Jana Pawła II 6a będzie dopiero w połowie października.

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ