Przerwać wyjazdowy impas

 
2022-10-01

Wyjazdowym meczem z Marmą Ciarko STS Sanok nasi hokeiści zakończą pierwszą rundę fazy zasadniczej. Nie trzeba dodawać, że to jedna z najtrudniejszych inauguracji w ekstraligowych dziejach JKH GKS Jastrzębie. Niemniej, pełni nadziei po pokonaniu Energi Toruń liczymy na pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w tym sezonie!

Niedzielne starcie u wrót Bieszczadów nie będzie spacerkiem, choć zapewne co bardziej optymistycznie nastawieni fani ekipy trenera Roberta Kalabera jeszcze miesiąc temu z automatu dopisywaliby trzy punkty jastrzębianom. Tymczasem skazywana na pożarcie ekipa z Sanoka, która dołączyła do PHL "na ostatniej prostej" przyznawania licencji, po siedmiu spotkaniach zajmuje pozycję na ligowym podium i ma na swoim koncie pokonanie m.in. lidera i obrońcy tytułu z Katowic.

Nasza defensywa będzie musiała skupić swoją uwagę na fińskim kwartecie, przed którym niedawno skapitulował John Murray. Miejmy nadzieję, że po kolejnym trudnym meczu z Energą Toruń nasz zespół zdążył przeanalizować błędy i... zdoła przekuć wnioski na zdobyte bramki i wybronione osłabienia.

Wyjazd do Sanoka należy do najdalszych i najtrudniejszych w sezonie, a zatem nietrudno domyślić się, że atut własnej tafli będzie mocnym argumentem naszych rywali. Niemniej - my liczymy na wygraną i pozostanie w walce o finały Pucharu Polski, bowiem niedzielnymi meczami te zmagania znajdą się na półmetku.

POLSKA HOKEJ LIGA
SEZON ZASADNICZY 2022/2023


MARMA CIARKO STS SANOK
9. KOLEJKA
2 października 2022
godzina 18:00

TRANSMISJA>>

JKH GKS JASTRZĘBIE

SANOK
OGÓŁEM EKSTRALIGA
OGÓŁEM SANOK
23
(17-2-4)
37
(29-3-5)
ZWYCIĘSTWA
31
(22-0-9)
10
(5-0-5)
122 208 BRAMKI 194 92

W nawiasach liczba zwycięstw po: 3 tercjach - dogrywce - karnych

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ