Po rewanż pod Bieszczady

 
2022-12-01

Po okazałym triumfie nad Energą Toruń hokeiści JKH GKS Jastrzębie z nadzieją na kolejne zwycięstwo wyruszają pod Bieszczady. W piątek o godz. 18:00 podopieczni Roberta Kalabera postarają się zrewanżować przeciwnikom za poniesioną miesiąc temu porażkę na Jastorze. Gospodarze mają już za sobą szczyt kłopotów zdrowotnych, które zdziesiątkowały ich przed poprzednim meczem w Oświęcimiu.

Hokejowa ekstraliga rozpoczyna ostry grudniowy finisz. Dla JKH GKS Jastrzębie mecz w Sanoku to finisz trzeciej rundy, po której poznamy terminarz piątej części fazy zasadniczej. Nasz zespół na pewno będzie rozstawiony w niej jako piąty, bowiem nie mamy już możliwości awansu do pierwszej czwórki przed rozpoczęciem czwartej rundy.

Drużyna z Sanoka notowała ostatnio niezłe wyniki. W drugiej połowie listopada nasz piątkowy rywal urwał punkt Comarch Cracovii, a następnie pokonał kolejno Energę Toruń, Zagłębie Sosnowiec i Tauron Podhale. W rezultacie Marma Ciarko STS wyrosła na szóstą siłę ekstraligi. Potem jednak zespół trenera Miiki Elomo dopadły choroby i kontuzje, które uniemożliwiły przeciwstawienie się GKS Katowice i Unii Oświęcim. Ich skala zmusiła nawet działaczy z Sanoka do prośby o przełożenie pojedynku przy Chemików, jednak przedstawiciele oświęcimian odmówili z uwagi na własne uwarunkowania. W efekcie z Unią sanoczanie zagrali w... piętnastu.

Nasza ekipa ruszyła na wschód w piątkowy poranek z nadzieją na kolejne punkty. Zdrowie - odpukać - wciąż dopisuje, a z uwagi na układ terminarza komplet punktów w dwóch najbliższych meczach byłby wskazany, o ile marzymy jeszcze o powalczeniu o korzystniejsze rozstawienie przed fazą play-off.

POLSKA HOKEJ LIGA
SEZON ZASADNICZY 2022/2023


MARMA CIARKO STS SANOK
27. KOLEJKA
2 grudnia 2022
godzina 18:00

TRANSMISJA>>

JKH GKS JASTRZĘBIE

SANOK
OGÓŁEM EKSTRALIGA
OGÓŁEM SANOK
23
(17-2-4)
38
(29-3-6)
ZWYCIĘSTWA
32
(23-0-9)
11
(6-0-5)
123 210 BRAMKI 196 94

W nawiasach liczba zwycięstw po: 3 tercjach - dogrywce - karnych

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ