Poprawić domowy bilans

 
2022-12-05

We wtorkowy wieczór hokeiści JKH GKS Jastrzębie podejmą na Jastorze Tauron Podhale Nowy Targ. Podopieczni Roberta Kalabera są faworytem pojedynku i miejmy nadzieję, że z tej roli wywiążą się... z nawiązką. Zapraszamy na nasze lodowisko na godz. 18:00 i liczymy nie tylko na Wasz doping, ale również zachęcamy do przyjścia w czapkach św. Mikołaja. Ich posiadacze będą mogli zakupić bilet w promocyjnej cenie!

Swego czasu pojedynki JKH GKS Jastrzębie z Podhalem Nowy Targ budziły sporo dodatkowych emocji, szczególnie w rywalizacji play-off. Dość przypomnieć decydujące gole w ułamkach ostatniej sekundy, czy bójki całych drużyn, po których sędziowie... losowo karali zawodników, ponieważ nie byli w stanie opanować chaosu.

Choć obecnie Tauron Podhale zajmuje ostatnie miejsce w PHL i na ten moment jest tą jedyną ekipą, która nie zagra w ćwierćfinale, to akurat jastrzębianie mają z Szarotkami sporo do nadrobienia. We wrześniu Podhale sensacyjnie zdobyło Jastor wynikiem 4:0, a następnie oba mecze w Nowym Targu zakończyły się wygranymi naszych hokeistów, kolejno 1:0 i... 8:5. Dodajmy, że na dziewięć jastrzębskich goli cztery były autorstwa Jozefa Sveca.

Po raz ostatni Szarotki cieszyły się ze zwycięstwa... we wrześniu, jednak w ostatnich dniach napędziły stracha faworytom z Katowic (2:4; po trzech kwadransach było 2:2) i Oświęcimia (2:3 k.), urywając zresztą liderowi jeden punkt. Krótko mówiąc, nowotarżanie wysłali wyraźny sygnał, że w czwartej i piątej rundzie będą chcieli jeszcze spróbować dołączyć do walki o play-off.

Nasz zespół stoi natomiast przed zadaniem podjęcia rywalizacji o czołową czwórkę i lepsze rozstawienie w ćwierćfinałach. Kluczem do tego musi być poprawa domowego bilansu spotkań, bowiem w dwunastu pojedynkach na Jastorze podopieczni Roberta Kalabera zdobyli jak na razie zaledwie siedemnaście punktów i w tej statystyce zajmują dopiero szóste miejsce w PHL, wyraźnie odstając od najlepszych.

POLSKA HOKEJ LIGA
SEZON ZASADNICZY 2022/2023


JKH GKS JASTRZĘBIE
29. KOLEJKA
6 grudnia 2022
godzina 18:00

TRANSMISJA>>

TAURON
PODHALE NOWY TARG

JASTRZĘBIE
OGÓŁEM EKSTRALIGA
OGÓŁEM JASTRZĘBIE
32
(26-3-3)
53
(40-8-5)
ZWYCIĘSTWA
45
(36-2-7)
17
(16-1-0)
169 315 BRAMKI 271 119

W nawiasach liczba zwycięstw po: 3 tercjach - dogrywce - karnych

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ