Trenerze, witamy w Akademii!

 
2023-01-03

Z radością informujemy, iż nowym szkoleniowcem odpowiedzialnym za nabór do Akademii JKH GKS Jastrzębie jest Ihor Dwornyk. 32-letni trener ma za sobą siedem sezonów gry w ukraińskiej ekstraklasie, a ostatnio pracował w szkole Sokoła Kijów. Dwornyk będzie także pomagał pozostałym naszym trenerom młodzieży. Witamy w Jastrzębiu!

Ihor Dwornyk urodził się 8 grudnia 1992 roku w Kijowie. Jako hokeista występował w klubach Kompanion-Naftohaz Kijów, Sokół Kijów i Generals Kijów, zdobywając m.in. wicemistrzostwo Ukrainy w sezonie 2015/16. W sumie rozegrał około stu spotkań w ukraińskiej ekstraklasie.

W 2017 roku rozpoczął pracę jako trener w Młodzieżowej Szkole Sportowej w Kijowie, zaś dwa lata później przeszedł do Szkoły Sportowej Sokoła Kijów. Nasz nowy trener naboru jest także absolwentem Narodowego Uniwersytetu Wychowania Fizycznego i Sportu Ukrainy.

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ