Otrzymaliśmy dotację z Miasta

 
2023-01-11

Miło nam poinformować, iż JKH GKS Jastrzębie uzyskał dotację z Miasta Jastrzębie-Zdrój na realizację zadania "Udział w szkoleniu i występy w rozgrywkach drużyny seniorów" w 2023 roku. Wysokość dotacji to 770 tys. zł.

Nasz klub od niemal dwudziestu lat godnie reprezentuje Miasto Jastrzębie-Zdrój w kategorii seniorów zarówno na arenie krajowej, jak i międzynarodowej. Również za sprawą wsparcia ze strony naszego Miasta możliwe stały się największe sukcesy JKH GKS Jastrzębie, które miały miejsce w ostatnich latach, w tym zdobyte niespełna dwa lata temu historyczne mistrzostwo Polski.

Obok JKH GKS Jastrzębie wsparcie w ramach ogłoszonego wczoraj zarządzenia prezydent Anny hetman uzyskało również osiem innych jastrzębskich klubów. Pełna kwota dotacji wynosi 3,1 mln zł, a nasz klub znalazł się na drugim miejscu pod względem wysokości uzyskanej dotacji.

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ