Widzimy się na Jastorze!

 
2023-03-27

Zapraszamy kibiców JKH GKS Jastrzębie na turniej finałowy Mistrzostw Polski Młodzików, w których wystąpią hokeiści naszej Akademii JKH! Impreza rozgrywana będzie od 28 marca do 2 kwietnia w Jastrzębiu-Zdroju oraz Tychach, przy czym na Jastorze zobaczymy mecze naszej drużyny oraz spotkania strefy medalowej. Bądźcie z nami!

JKH GKS Jastrzębie awansował do mistrzowskiego turnieju za sprawą wywalczenia jednego z dwóch czołowych miejsc w rozgrywkach Ligi Śląskiej. Następnie nasz zespół rywalizował w sześciozespołowej grupie ogólnopolskiej, gdzie stawką było rozstawienie w grupach. Podopieczni trenera Wojciecha Czecha prezentują równą, wysoką formę przez cały sezon, a zatem liczymy, iż skutecznie powalczą o podium. Nie ma co kryć, iż w tym sezonie odczuwamy głód medali...

Na Jastorze odbędą się mecze grupy B, w której JKH GKS Jastrzębie podejmie kolejno Sokoły Toruń (28 marca, godz. 15:15, Podhale Nowy Targ (29 marca, godz. 15:15) i Naprzód Janów (30 marca, godz. 15:15). Grupa A z udziałem MOSM Tychy, Cracovii, Unii Oświęcim i Stoczniowca Gdańsk walczyć będzie na Stadionie Zimowym w Tychach. Półfinały i mecze o medale rozegrane zostaną w pierwszy weekend kwietnia na naszym lodowisku.

Ekipa naszych młodzików czeka i zasługuje na Wasz doping! Widzimy się na Jastorze!

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ