W Czechach ograli... Słowaków

 
2023-04-20

Drużyna żaków starszych JKH GKS Jastrzębie powróciła z okazałym skalpem z Trzyńca, gdzie okazała się lepsza od trzech rywali ze Słowacji. Podopieczni Marka Chrabańskiego wygrali dziewięć z dwunastu rozegranych tercji w ramach międzynarodowego turnieju U14!

W zawodach w czeskim Trzyńcu (co ciekawe, bez udziału... Czechów) wraz z JKH GKS Jastrzębie wystąpiły też MHK Dolny Kubin, Havrani Piesztany i HC Preszów.

Każda z czterech drużyn rozegrała po sześć meczów (2x30 min. bez zatrzymywania czasu), mierząc się dwukrotnie z każdym z przeciwników, przy czym osobno liczona była każda tercja. Poza dziewięcioma zwycięstwami młodzi jastrzębianie zanotowali jeden remis i dwie porażki. Nasza ekipa triumfowała z przewagą trzech punktów nad Dolnym Kubinem. Dalsze lokaty zajęli hokeiści z Preszowa i Piesztanów.

Warto dodać, że obok trzynastu kadrowiczów JKH GKS trener Marek Chrabański testował dwóch kandydatów do klasy hokejowej w Zespole Szkół Mistrzostwa Sportowego.

Kadra JKH GKS Jastrzębie: Plinta - Chrobociński, Sikora, Czyż, Midzierski, Muzyka, Wałęga, Gołofit, Breske, Kijas, Górski, Jasnos, Hławiczka + dwóch kandydatów do SMS.

Zadanie "Szkolenie sportowe i udział w zawodach dzieci i młodzieży Akademii JKH GKS Jastrzębie" dofinansowane zostało przez Miasto Jastrzębie-Zdrój.

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ