Witaj, Szymon!

 
2023-05-27

Do ekipy trenera Roberta Kalabera dołącza kolejny młody napastnik. Miło nam poinformować, że w sezonie 2023/24 barwy JKH GKS Jastrzębie będzie reprezentował mistrz Polski juniorów Szymon Kiełbicki. Wychowanek KTH Krynica w minionym sezonie był wyróżniającym się zawodnikiem Polonii Bytom. Witamy w Jastrzębiu!

Szymon Kiełbicki urodził się 28 kwietnia 2003 roku, a zatem niespełna miesiąc temu skończył dwadzieścia lat. Urodził się w Krynicy, gdzie rozpoczynał swoją przygodę z hokejem. Jako młodzik i junior młodszy występował w młodzieżowych zespołach Cracovii, w której barwach zadebiutował w Młodzieżowej Hokej Lidze.

W 2022 roku Kiełbicki został zawodnikiem Polonii Bytom, dzięki czemu miał okazję pracować u trenera Mariusza Puzio. W szeregach Polonistów zdobył wspomniane mistrzostwo Polski juniorów (strzelając gola w finale) oraz dołożył srebro w I Lidze / MHL, w której zapisał na swoje konto niemal czterdzieści punktów. Sezon zakończył tytułem najlepszego napastnika turnieju finałowego mistrzostw Polski juniorów.

Witamy w JKH GKS Jastrzębie!

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ