Niedziela w Nowym Targu

 
2023-09-16

Przed nami druga część intensywnego tryptyku ligowego, jaki od 15 do 19 września przeżywają hokeiści JKH GKS Jastrzębie. Po piątkowym zwycięstwie z Zagłębiem Sosnowiec liczymy na pierwszą wyjazdową wygraną w niedzielne późne popołudnie w Nowym Targu. Zadanie nie będzie proste, ponieważ gospodarze w tym sezonie mają zdecydowanie większe ambicje, niż jeszcze rok temu. Tymczasem jednak zamykają tabelę...

Po trzech kolejkach spotkań podopieczni Roberta Kalabera mają na swoim koncie sześć punktów. Co jednak ważniejsze, w ostatnim meczu z Zagłębiem jastrzębianie pokazali ten przysłowiowy „pazur”, na który liczymy w bieżących rozgrywkach. Nasz zespół bardzo dobrze zareagował na kontaktowe trafienie rywali i generalnie dość suwerennie kontrolował wynik. To napawa nas optymizmem.

Przejdźmy jednak do PZU Podhala Nowy Targ, który po trzech kolejkach (i trzech porażkach) postanowił zrezygnować z usług trenera Aleksandra Belavskisa. To efekt nieudanych występów przeciw GKS Tychy (2:6), Unii Oświęcim (3:4) i Comarch Cracovii (4:7). Działacze „Szarotek” dokonali przed sezonem sporych (i nieco niespodziewanych dla kibiców) wzmocnień, pozyskując asów ofensywy w postaci Patryka Wronki, Michaela Cichego czy Alexa Szczechury. Dodajmy do tego także doskonale nam znanego Marcina Horzelskiego. Dlatego nasi niedzielni rywale zapewne liczyli, że w połowie września dorobek punktowy będzie nieco większy.

My jednak mamy nadzieję, że przełamanie Podhala nie nastąpi w niedzielę, a z kolei to JKH GKS Jastrzębie odniesie pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w sezonie.

Przy tej okazji przypomnijmy, że już we wtorek widzimy się na Jastorze na kolejnym ligowym pojedynku z GKS Katowice.

TAURON HOKEJ LIGA
SEZON ZASADNICZY 2023/2024


PZU PODHALE NOWY TARG
4. KOLEJKA
17 września 2023
godzina 18:00

TRANSMISJA>>

JKH GKS JASTRZĘBIE

U SIEBIE
OGÓŁEM EKSTRALIGA
OGÓŁEM NA WYJEŹDZIE
28
(20-1-7)
45
(36-2-7)
ZWYCIĘSTWA
55
(42-8-5)
22
(15-5-2)
152 272 BRAMKI 321 150

W nawiasach liczba zwycięstw po: 3 tercjach - dogrywce - karnych

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ