Nagrodzeni w Urzędzie Miasta

 
2023-09-23

W minioną środę hokeiści Akademii JKH GKS Jastrzębie gościli w Urzędzie Miasta na uroczystości wręczenia nagród i wyróżnień dla trenerów i młodych sportowców. Nasz klub został uhonorowany za mistrzostwo Polski młodzików z sezonu 2021/22, a ponadto indywidualnie wyróżnieni zostali nasi reprezentanci Polski z kategorii juniorów młodszych.

Każdy z zawodników otrzymał specjalną nagrodę finansową w tej samej wysokości określonej przez stosowną komisję Urzędu Miasta. Podopieczni Mariusza Bernackiego i Marka Chrabańskiego wymienieni w zarządzeniu Prezydenta Miasta to: Patryk Bagiński, Oskar Bożerockij, Dzianis Feltsirowicz, Jakub Futryk, Patrik Lenkovskij, Michał Leszko, Łukasz Misiak, Szymon Mysłowski, Jakub Onak, Maciej Poręba, Jan Śnieżek, Karol Tymcio, Sebastian Wojciechowski, Paweł Chodubski, Kacper Michalski, Mikołaj Osiadły, Czesław Pasoń, Wiktor Zając, Jakub Czyż, Natan Gołofit i Filip Chrobociński.

Jak wspomnieliśmy na wstępie, nagrody otrzymali także nasi reprezentanci Polski, którzy znaleźli się w Kadrze Narodowej Juniorów Młodszych. Są to Bartłomiej Stolarski, Jakub Szcześniak, Igor Antolak, Filip Wojciechowski i Adam Leśniok. Ich trenerem w naszym klubie jest Wojciech Czech.

Warto dodać, że nasza mocna ekipa pojawiła się w Urzędzie Miasta wraz z wiceprezesem JKH GKS Jastrzębie Janem Miszkiem.

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ