Obowiązki polskie czekają

 
2023-10-24

Selekcjoner reprezentacji Polski Robert Kalaber rozesłał powołania na listopadowy Turniej o Puchar Niepodległości. Towarzyskie zawody to dobra okazja do przeglądu kadr przed Mistrzostwami Świata Elity. Wśród wyróżnionych jest trzech zawodników JKH GKS Jastrzębie: Maciej Miarka, Arkadiusz Kostek i Dominik Paś.

Turniejem z udziałem reprezentacji Polski, Litwy, Łotwy i Estonii biało-czerwoni przywitają się z nowym Stadionem Zimowym w Sosnowcu. Efektowny obiekt to ozdoba Tauron Hokej Ligi, dlatego nie może dziwić, że właśnie tam w dniach 9-11 listopada Polacy ugoszczą rywali z Krajów Bałtyckich.

Warto dodać, że obok Miarki, Kostka i Pasia na rezerwowej liście powołanych jest też Jauhenij Kameneu, ale losy jego wyjazdu do Sosnowca rozstrzygną się później.

Robert Kalaber powołał także dwóch wychowanków naszego klubu, obecnie występujących w innych klubach. Są to Kamil Wałęga (Ocelari Trzyniec) i Jan Sołtys (Re-Plast Unia Oświęcim, lista rezerwowa), którzy dwa i pół roku temu tworzy wspólny mistrzowski atak z Dominikiem Pasiem.

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ