''Kolos'' - czekamy na Ciebie!

 
2023-11-14

Marcin Kolusz nie uczestniczył w treningach JKH GKS Jastrzębie podczas „przerwy na reprezentację”, co było efektem urazu odniesionego podczas meczu z Comarch Cracovią. Niestety, meldunek ze sztabu trenerskiego nie jest optymistyczny - kontuzja wyklucza doświadczonego zawodnika z gry na kilka tygodni. Marcinowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i na taflę!

Popularny „Kolos” był jedną z gwiazd II rundy zmagań Tauron Hokej Ligi i bez wątpienia przyczynił się do serii zwycięstw, za sprawą której JKH GKS Jastrzębie zagra w Pucharze Polski. Jednak na finiszu rundy podczas przegranego spotkania z Comarch Cracovią reprezentant Polski doznał bolesnego złamania palca u ręki. Marcin Kolusz ma już za sobą badania i wizyty u specjalistów, a teraz czeka go kilka tygodni przymusowej przerwy na rehabilitację dłoni. 

Możemy być pewni, że tej klasy hokeista powróci do gry jeszcze mocniejszy! Marcin, czekamy na Ciebie z niecierpliwością!

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ