Szykujemy ''Szlachetną Paczkę''

 
2023-11-20

Nasz klub ponownie weźmie udział w akcji „Szlachetnej Paczki”. Dokonaliśmy już wyboru rodziny, której będziemy chcieli pomóc w pięknym, choć zarazem trudnym przedświątecznym czasie. Klub JKH GKS wraz z zawodnikami i Klubem Kibica wesprze 79-letnią Panią Annę, która opiekuje się 45-letnim niepełnosprawnym, przewlekle chorym synem Dariuszem. O jakim szczególnym upominku marzy Pani Anna? O ciepłych kapciach...

Postaramy się jako środowisko jastrzębskiego hokeja spełnić wszystkie prośby Pani Anny i Pana Dariusza. Wśród nich głównymi są ręczniki, żywność i środki czystości, za sprawą których mama może pielęgnować syna. Wzruszenie budzi optymizm, z jakim Pani Anna podchodzi do życia, dziękując Opatrzności „za życie i za dobrego syna”.

Historia Rodziny: „Pani Anna mieszka z niepełnosprawnym synem. Syn pani Anny w młodości zachorował na stwardnienie rozsiane, od tamtej pory były częste wizyty w szpitalu, rehabilitacja. W opiece nad synem pomagał mąż, który zmarł 20 lat temu i pani Anna musi od tamtej pory radzić sobie sama. Opieka nad synem Dariuszem wymaga 24-godzinnej pracy. Mimo trudu, jaki codziennie podejmuje jest osobą z marzeniami i docenia to, co ma. Chciałaby chociaż trochę polepszyć warunki życia swoje i syna. Obawia się o jego byt w momencie, kiedy jej zabraknie”.

Finał tegorocznej „Szlachetnej Paczki” przewidziany jest na 16-17 grudnia.

Informacje o "naszej" Rodzinie >>

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ