Z Miasta dla Akademii JKH

 
2024-02-14

Z radością informujemy, że Akademia JKH GKS Jastrzębie znalazła się w gronie jastrzębskich klubów sportowych, które otrzymały dotację z Miasta Jastrzębie-Zdrój na wspieranie zadań publicznych w dziedzinie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej na 2024 rok. Nasza Akademia otrzymała 140 tys. zł spośród 800 tys. zł przeznaczonych na ten cel przez Miasto.

Akademia JKH GKS Jastrzębie za sprawą wspomnianej kwoty będzie realizowała zadanie „Szkolenie i współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży Akademii JKH GKS Jastrzębie”.

Przypomnijmy, że JKH GKS Jastrzębie od dekad słynie ze szkolenia hokejowej młodzieży. Nasz klub doczekał się wielu reprezentantów Polski we wszystkich kategoriach wiekowych. Dość przypomnieć, że podczas lutowych meczów kadr narodowych jastrzębianie zagrali w reprezentacjach seniorskiej, U20, U18 i U16.

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ