Poznaliśmy plan sparingów

 
2024-07-04

Niebawem hokeiści JKH GKS Jastrzębie udadzą się na zasłużone urlopy. Dwumiesięczna harówa „na sucho” wymaga odpoczynku, bowiem w sierpniu i na początku września podopiecznych Roberta Kalabera czeka „ostatnia prosta” przed nowym sezonem. W jej ramach jastrzębianie rozegrają osiem sparingów, w tym trzy w ramach turnieju o Puchar RT Torax Poruba, w którym nasz zespół tradycyjnie już weźmie udział.

Obok zawodów w Ostrawie JKH GKS Jastrzębie ma w planach sparingowe dwumecze ze słowackim Spartakiem Dubnica oraz czeskim HC Frydek-Mistek. Ponadto na finiszu przygotowań do rozgrywek ekipa z Jastora podejmie ekstraligowego przeciwnika, Energę Toruń. O ewentualnych zmianach w terminarzu sparingów będziemy informowali na bieżąco.

Przy tej okazji przypomnijmy, że obecnie nasz zespół kończy pierwszą część przygotowań, w której uczestniczyli ci zawodnicy, którzy pozostali z nami po minionym sezonie, jak również kilku utalentowanych wychowanków Akademii JKH GKS. Po wznowieniu zajęć po urlopach do zespołu dołączą także pozyskani wiosną obcokrajowcy.

Plan sparingów JKH GKS Jastrzębie
9 sierpnia, 17:00 – JKH GKS Jastrzębie vs Spartak Dubnica (Svk)
14 sierpnia, 19:15 – HC Torax Poruba (Cze) vs JKH GKS Jastrzębie - Puchar Torax
15 sierpnia, 16:00 – JKH GKS Jastrzębie vs HC AZ Hawirzów (Cze) - Puchar Torax
16 sierpnia, 16:00 – GKS Katowice vs JKH GKS Jastrzębie - Puchar Torax
20 sierpnia, 17:00 – HC Frydek-Mistek (Cze) vs JKH GKS Jastrzębie
27 sierpnia, 18:00 – JKH GKS Jastrzębie vs HC Frydek-Mistek (Cze)
29 sierpnia, 18:00 – Spartak Dubnica (Svk) vs JKH GKS Jastrzębie
5 września, 18:00 – JKH GKS Jastrzębie vs Energa Toruń

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ